Wedstrijden - Laatste update: 26 04 2019 07:41:05.

Thuis-BezoekersGames-GamesLegs-Legs
LIMBURGER 1-BYEBYE-BYE0-0
CLUB 2000 1-KNUP 17-30-0
OUD VUCHT-LIMBURGER 210-00-0
DE GRENSHOOK-DOLLE HARING 14-60-0
BERTUS-PACIFIC10-00-0
BYE-BYEBYE-BYE0-0


PLOEGAWWGVG+G-L+L-Pt
1BERTUS161600140200032
2CLUB 2000 1161402123370028
3OUD VUCHT161204110500024
4DOLLE HARING 11682684760018
5LIMBURGER 11671867930015
6KNUP 1162596298009
7DE GRENSHOOK16231155105007
8PACIFIC16231150110007
9LIMBURGER 216201429131004
10BYE000000000
11BYE000000000
12BYE000000000


Proficiat D.C. Bertus Kampioen Reeks A.

Opletten !!!!!!
De halve finale en de finale van de beker zullen dit jaar op een en dezelfde dag gespeeld worden.
Op zondag 19 mei in cafe Sonja om 13.00 zal de trekking gebeuren in het bijzijn van alle aanwezigen;
zowel voor de A als de B-beker.
Om het niet te laat te laten worden is het format aangepast.
We spelen 4 enkele en dan 4 dubbele . alles best of five. ( eenmaal)
de winnaar hiervan gaat naar de finale tegen degene die vrijgeloot was.
voor de finale geld hetzelfde format als voor de halve finale.
we voorzien het einde tegen ongeveer half zeven,daarna uitreiking bekers competitie's A en B reeks kampioenen.
We verwachten ook alle andere ploegen tegen zes a half zeven in cafe Sonja A+B reeks,
en kunnen dan ook hun inschrijving pasjes binnen brengen.
Het bestuur.


Wedstrijden - Laatste update: 26 04 2019 07:36:07.

Thuis-BezoekersGames-GamesLegs-Legs
DOLLE HARING 2-DE SCHRUUT3-70-0
CLUB 2000 - 2-T PLEINTJE6-40-0
SMILEY S-BSL 152-80-0
SONJA-SMID7-30-0
UCHTERHOES-THALIA5-50-0
BYE-BYEBYE-BYE0-0


PLOEGAWWGVG+G-L+L-Pt
1BSL 15181512127530031
2SONJA181422119610030
3UCHTERHOES181062113670026
4DE SCHRUUT1873886940017
5T PLEINTJE1865786940017
6THALIA1864886940016
7SMILEY S1856788920016
8SMID18477781020015
9CLUB 2000 - 2185211711090012
10DOLLE HARING 218001846134000
11BYE000000000
12BYE000000000

Proficiat D.C. BSL 15 Kampioen Reeks B.

Opletten !!!!!!
De halve finale en de finale van de beker zullen dit jaar op een en dezelfde dag gespeeld worden.
Op zondag 19 mei in cafe Sonja om 13.00 zal de trekking gebeuren in het bijzijn van alle aanwezigen;
zowel voor de A als de B-beker.
Om het niet te laat te laten worden is het format aangepast.
We spelen 4 enkele en dan 4 dubbele . alles best of five. ( eenmaal)
de winnaar hiervan gaat naar de finale tegen degene die vrijgeloot was.
voor de finale geld hetzelfde format als voor de halve finale.
we voorzien het einde tegen ongeveer half zeven,daarna uitreiking bekers competitie's A en B reeks kampioenen.
We verwachten ook alle andere ploegen tegen zes a half zeven in cafe Sonja A+B reeks,
en kunnen dan ook hun inschrijving pasjes binnen brengen.
Het bestuur.












Wedstrijden - Laatste update: 30 01 2019 18:55:07.

Thuis-BezoekersGames-GamesLegs-Legs
 -  - 0-0
 -  - 0-0
 -  - 0-0
 -  - 0-0
 -  - 0-0
 -  - 0-0


PLOEGAWWGVG+G-L+L-Pt
1 000000000
2 000000000
3 000000000
4 000000000
5 000000000
6 000000000
7 000000000
8 000000000
9 000000000
10 000000000
11 000000000
12 000000000



Statistieken - Laatste update: 11 04 2019 09:18:15.

Reeks - ClubNaamAantal 180Shot in X aantal dartsHoogste uitworpen
CompetitieBeker1112131415
A. REEKS---------
Dolle HaringNOUWEN ROB4 X-------
-HILVEN SVEN1 X------1 X 150
-NOUWEN RUBEN6 X-------
----------
-Oud VuchtSTEVENS GERT3 X1 X------
-STEVENS HUBERT1 X-------
-TERWINGEN OMER2 X------1 X 121
-CORTJENS JOERI1 X-----1 X-
----------
Club 2000-1SLEVEN MARC6 X2 X--1 X--1 X 121
-GEELEN KRIS15 X8 X---3 X3 X1 X 127
-COENEN LARS1 X-------
-CREEMERS STIJN1 X-----1 X1 X 146
-PASPONT DANNY8 X4 X1 X--1 X4 X1 X 121
-APERS HUBERT-1 X------
----------
BertusVENKEN DAVID 22 X10 X-1 X1 X3 X1 X1 X 170
-HENDRIX JEAN-MARIE3 X1 X----1 X1 X 130
-VEUGELERS RICK2 X3 X----2 X1 X 127+156+160
-VAN BILZEN ROEL1 X------2 X 120
-GREYN JOEY8 X3 X-----1 X 170+120
-VANKAN JANNICK1 X----1 X1 X-
-OP BROEK PATRICK7 X------1X 128
----------
Limburger 1SCHABON JURGEN-1 X------
-WETZELS DAVID5 X1 X------
-REESKENS BJORN1 X-------
----------
De GrenshookCORTEN DANNY1 X-------
-TEUWEN STEFAN1 X-------
-VAN LEE BRAM-------1 X 128
-VAN LEE TOM3 X-------
-HOUBEN JOS1 X-------
----------
Limburger 2BAENS STEFAN-1 X------
-SCHROOTEN LEO1 X-------
-VANTHOOR TOM-1 X------
----------
De KnupZOIKE ANDREAS-1 X-----1 X 127+144
-JANSSEN ANN1 X-------
-SERNEELS THEO1 X-------
----------
PacificCOENEN EDDY2 X1 X------
----------
B.REEKS---------
SmidVANDERHEYDEN JOS-1 X------
-CORTJEN JAKIE1 X-------
-VERCAMMEN LUC1 X-------
----------
Bsl 15STEVENS THEO-1 X------
-KWASPEN THIJS2 X-------
-STALS RONNY-------1 X 126
-HILVEN MARC1 X-------
-VANTHOOR STEFAN1 X-------
-GEELEN STEFAN-1 X------
----------
-SonjaPARRINELLO GIOSEPPE2 X1 X----1 X -1 X 158
-PARRINELLO ANGELO1 X-------
----------
De Schruut-DE GRAEF CHRIS2 X-------
----------
Club 2000 - 2DRIJKONINGEN JOS1 X2 X------
----------
ThaliaSEGERS MARC1 X-------
----------
UchterhoesGILLISSEN LODE4 X-------1 X 141
-KLINKHAMMER BJORN1 X1 X------
----------
Smiley'sGEERTS SUZY1 X-------
-COLSON EDDY1 X-------
----------
't PleintjeBOTTELBERGS FERDINANT1 X-------
-LENAERS JEAN1 X -------
----------
Dolle Haring BZOONS RUDI-1 X------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
---+------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
BVBA Vetro
Bekers - Medailles - Trofeeën
Rozenlaan 11
3960 Bree
Tel: +32 (0)89 46 78 56
Lemmens Jan (Groep Colson)
Verzekeringen - Kredieten - Beleggingen
Bruglaan 17
3960 Bree
Tel: +32 (0)89 47 37 45