Wedstrijden - Laatste update: 15 03 2019 10:18:53.

Thuis-BezoekersGames-GamesLegs-Legs
BYE-OUD VUCHTBYE-BYE0-0
LIMBURGER 1-CLUB 2000 12-80-0
DOLLE HARING 1-BERTUS4-60-0
KNUP 1-LIMBURGER 28-20-0
DE GRENSHOOK-PACIFIC4-60-0
BYE-BYEBYE-BYE0-0


PLOEGAWWGVG+G-L+L-Pt
1BERTUS131300112180026
2CLUB 2000 113110298320022
3OUD VUCHT1390485450018
4DOLLE HARING 11372473570016
5LIMBURGER 11461759810013
6KNUP 1132475476008
7DE GRENSHOOK142394793007
8PACIFIC1422104595006
9LIMBURGER 213201127103004
10BYE000000000
11BYE000000000
12BYE000000000
Denk er aan dadelijk na de wedstrijd de uitslag moet doorgegeven worden,
door even een sms te sturen naar GSM Nr. +32497803578 Drijkoningen Jos.
Ik kan niet blijven aandringen dat de wedstrijd uitslagen op tijd worden doorgegeven,indien niet kunnen er boete's volgen,
na 3 maal geen uitslagen doorgegeven of geen wedstrijdformulier opgestuurd te hebben moeten wij strenger gaan optreden en wordt de ploeg uit de competitie genomen .




Wedstrijden - Laatste update: 15 03 2019 10:18:55.

Thuis-BezoekersGames-GamesLegs-Legs
DOLLE HARING 2-SMILEY S3-70-0
DE SCHRUUT-CLUB 2000 - 24-60-0
SMID-UCHTERHOES5-50-0
BSL 15-T PLEINTJE10-00-0
SONJA-THALIA6-40-0
BYE-BYEBYE-BYE0-0


PLOEGAWWGVG+G-L+L-Pt
1UCHTERHOES151050101490025
2SONJA15112297530024
3BSL 1514111294460023
4DE SCHRUUT1562772780014
5T PLEINTJE1554671790014
6SMILEY S1545672780013
7SMID1537568820013
8THALIA1452769710012
9CLUB 2000 - 21542959910010
10DOLLE HARING 215001537113000
11BYE000000000
12BYE000000000
Denk er aan dadelijk na de wedstrijd de uitslag moet doorgegeven worden,
door even een sms te sturen naar GSM Nr. +32497803578 Drijkoningen Jos.
Ik kan niet blijven aandringen dat de wedstrijd uitslagen op tijd worden doorgegeven,indien niet kunnen er boete's volgen,
na 3 maal geen uitslagen doorgegeven of geen wedstrijdformulier opgestuurd te hebben moeten wij strenger gaan optreden en wordt de ploeg uit de competitie genomen .











Wedstrijden - Laatste update: 30 01 2019 18:55:07.

Thuis-BezoekersGames-GamesLegs-Legs
 -  - 0-0
 -  - 0-0
 -  - 0-0
 -  - 0-0
 -  - 0-0
 -  - 0-0


PLOEGAWWGVG+G-L+L-Pt
1 000000000
2 000000000
3 000000000
4 000000000
5 000000000
6 000000000
7 000000000
8 000000000
9 000000000
10 000000000
11 000000000
12 000000000



Statistieken - Laatste update: 11 03 2019 15:56:06.

Reeks - ClubNaamAantal 180Shot in X aantal dartsHoogste uitworpen
CompetitieBeker1112131415
A. REEKS---------
BarrierTIELEN FRANK6 X8 X---1 X1 X1 X 160
-JOUCK PATRICK-1 X-------
-PAESEN TIM2 X-------
-CEYSSENS GEERT-1 X------
Dolle HaringNOUWEN ROB4 X-------
-HILVEN SVEN1 X------1 X 150
-NOUWEN RUBEN5 X-------
----------
-Oud VuchtSTEVENS GERT3 X1 X------
-STEVENS HUBERT1 X-------
-TERWINGEN OMER1 X------1 X 121
-CORTJENS JOERI1 X-----1 X-
----------
Club 2000-1SLEVEN MARC6 X2 X--1 X--1 X 121
-GEELEN KRIS14 X8 X---3 X3 X1 X 127
-COENEN LARS1 X-------
-CREEMERS STIJN1 X-----1 X1 X 146
-PASPONT DANNY5 X4 X----3 X1 X 121
-APERS HUBERT-1 X------
----------
BertusVENKEN DAVID 22 X10 X-1 X1 X3 X1 X1 X 170
-HENDRIX JEAN-MARIE2 X1 X----1 X1 X 130
-VEUGELERS RICK1 X3 X----2 X1 X 127+156+160
-VAN BILZEN ROEL-------2 X 120
-GREYN JOEY7 X3 X-----1 X 170
-VANKAN JANNICK1 X----1 X1 X-
-OP BROEK PATRICK7 X------1X 128
----------
Limburger 1SCHABON JURGEN-1 X------
-WETZELS DAVID5 X1 X------
-REESKENS BJORN1 X-------
----------
De GrenshookCORTEN DANNY1 X-------
-TEUWEN STEFAN1 X-------
-VAN LEE BRAM-------1 X 128
-VAN LEE TOM3 X-------
----------
Limburger 2BAENS STEFAN-1 X------
----------
De KnupZOIKE ANDREAS-1 X-----1 X 127+144
-JANSSEN ANN1 X-------
-SERNEELS THEO1 X-------
----------
PacificCOENEN EDDY2 X1 X------
----------
B.REEKS---------
SmidVANDERHEYDEN JOS-1 X------
-CORTJEN JAKIE1 X-------
-VERCAMMEN LUC1 X-------
----------
Bsl 15STEVENS THEO-1 X------
-KWASPEN THIJS1 X-------
-STALS RONNY-------1 X 126
-HILVEN MARC1 X-------
-VANTHOOR STEFAN1 X-------
-GEELEN STEFAN-1 X------
----------
-SonjaPARRINELLO GIOSEPPE2 X1 X----1 X -1 X 158
----------
De Schruut-DE GRAEF CHRIS2 X-------
----------
Club 2000 - 2DRIJKONINGEN JOS-2 X------
----------
ThaliaSEGERS MARC1 X-------
----------
UchterhoesGILLISSEN LODE2 X-------1 X 141
-KLINKHAMMER BJORN1 X1 X------
----------
Smiley'sGEERTS SUZY1 X-------
----------
't PleintjeBOTTELBERGS FERDINANT1 X-------
-LENAERS JEAN1 X -------
----------
Dolle Haring BZOONS RUDI-1 X------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
---+------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
----------
BVBA Vetro
Bekers - Medailles - Trofeeën
Rozenlaan 11
3960 Bree
Tel: +32 (0)89 46 78 56
Lemmens Jan (Groep Colson)
Verzekeringen - Kredieten - Beleggingen
Bruglaan 17
3960 Bree
Tel: +32 (0)89 47 37 45